Aktualności

KOMUNIKAT - WÓJTA GMINY BIAŁOBRZEGI

Dodano: 20-03-2020

KOMUNIKAT

W związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej  stanu zagrożenia epidemicznego, dynamiczną sytuacją epidemiczną na terenie kraju,  mając na uwadze dobro mieszkańców oraz odpowiedzialność pracodawców za stan bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładach pracy, a także obowiązek ochrony przez pracodawcę zdrowia i życia pracowników jak również interesantów przez zapewnienie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy, wprowadza się zmiany w działalności Urzędu Gminy Białobrzegi i jednostek organizacyjnych poprzez wyłączenie bezpośredniego przyjmowania interesantów od dnia 16.03.2020 r. do odwołania. Załatwianie spraw i udzielanie informacji odbywać się będzie telefonicznie, drogą elektroniczną oraz za pośrednictwem operatora pocztowego.

Kontakt z urzędnikami jest możliwy przede wszystkim elektronicznie lub telefonicznie. Kontakt z UG Białobrzegi

Działa poczta elektroniczna oraz będzie odbierana poczta tradycyjna.

Wystawiona będzie również skrzynka na korespondencję przy wejściu do Urzędu Gminy Białobrzegi, gdzie będzie można wrzucać zakopertowane wnioski i podania kierowane do urzędu jak również jednostek organizacyjnych – będzie ona na bieżąco opróżniana przez pracowników.

Możliwe jest załatwianie spraw przez ePUAP/profil zaufany. Osoby, które go nie mają, mogą go potwierdzić za pośrednictwem bankowości elektronicznej, bez konieczności wizyty w urzędzie. Ta metoda pozwala wszcząć sprawę, a także składać pisma i większość wniosków wraz z załącznikami.

Do pomieszczeń i budynku urzędu wpuszczani będą jedynie pracownicy.

Urząd Stanu Cywilnego do odwołania bezpośrednio obsługuje klientów wyłącznie w sprawach rejestracji zgonu zaistniałego na terenie Gminy Białobrzegi po uprzednim umówieniu telefonicznym pod nr 17 224 03 52.

Wójt Gminy Białobrzegi - mgr inż. Franciszek Masłoń

Kalendarz

Kwiecień [2020]

Kalendarz z wydarzeniami
Poniedziałek Poniedziałek Poniedziałek Poniedziałek Poniedziałek Poniedziałek Poniedziałek
01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Informacje

Dzisiaj jest: , 5 Kwietnia 2020
Godzina: 07:42:58
Imieniny: Ireny, Kleofasa i Wincentego

Newsletter