Nabór w programie "Akademia Menadżera MŚP"

Dodano: 26-07-2019

Jeśli jesteś: mikro, małym lub średnim przedsiębiorcą z województwa małopolskiego, świętokrzyskiego lub podkarpackiego i chcesz wiedzieć jakich kompetencji i szkoleń potrzebujesz oraz chcesz uzyskać na nie dofinansowanie – zgłoś się do @Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego.

Biorąc udział w projekcie opracujesz diagnozę potrzeb szkoleniowych, przeszkolisz kadrę zarządzającą i otrzymasz refundację  poniesionych kosztów  do wysokości 80 %.

Zgłoś się już dziś na https://www.parp.gov.pl/component/site/site/akademia-menadzera-msp-formularz i uzyskaj dodatkowe informacje.

Nabór trwa do wyczerpania środków.

Projekt został opracowany w Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Realizacja projektu została sfinansowana przez Unię Europejską ze środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Chcesz wiedzieć jakich kompetencji i szkoleń potrzebujesz? Biorąc udział w projekcie opracujesz diagnozę potrzeb rozwojowo - szkoleniowych, przeszkolisz kadrę zarządzającą i otrzymasz refundację  poniesionych kosztów  do wysokości 80 %. Tego typu wsparcie znajdziesz w projekcie Akademia Menadżera MŚP, opracowanym w Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. jako Operator projektu dla Makroregionu 3 (teren województwa małopolskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego) zaprasza właścicieli, kadrę menadżerską z mikro, małych i średnich przedsiębiorstw do korzystania usług szkoleniowych w zakresie kompetencji menadżerskich.

Wsparcie w ramach projektu będzie realizowane w formie refundacji poniesionych przez Przedsiębiorcę kosztów usług rozwojowych, wybranych z Bazy Usług Rozwojowych (www.uslugirozwojowe.parp.gov.pl). Wsparcie może obejmować refundację kosztów:

• opracowania diagnozy potrzeb rozwojowych;
  • usług rozwojowych: szkoleń i doradztwa dla właścicieli, pracowników zatrudnionych na stanowiskach kierowniczych lub osób przewidzianych do objęcia stanowiska kierowniczego w zakresie uniwersalnych kompetencji menadżerskich.

Rekrutacja do projektu Akademia Menadżera MŚP w prowadzona jest w sposób ciągły poprzez:

• przesłanie formularza rejestracyjnego znajdującego się na stronie PARP,
  • przesłanie dokumentów rekrutacyjnych drogą mailową na adres ,
  • weryfikację dokumentów i przesyłanie informacji zwrotnej przez Operatora.

Wzory wszystkich niezbędnych dokumentów – Regulamin, dokumenty rekrutacyjne, wzór umowy o udzielenie wsparcia –  są udostępnione na stronie www.marr.pl/am3

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z Zespołem ds. wsparcia MŚP:

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego SA

Departament Innowacji i Rozwoju Biznesu