Ogłoszenie o naborze

NA WOLNE STANOWISKO PRACY
Kierownika Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Białobrzegach

1.    Wymagania niezbędne:

·         wykształcenie wyższe magisterskie – kierunek administracja, ekonomia, zarządzanie, turystyka i rekreacja;

·         obywatelstwo polskie i pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełnych praw publicznych,

·         kandydat nie powinien być skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.

·         posiadanie łącznie co najmniej pięcioletniego stażu pracy.

2.    Wymagania dodatkowe:

·         biegła znajomość obsługi komputera (Windows, pakiet Microsoft Office, Internet Explorer).

·         mile widziana wiedza z zakresu SPA & Wellness.

3.    Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

·        sprawowanie bieżącego nadzoru nad gospodarką finansową oraz dbałość o powierzone mienie w związku z funkcjonowaniem GOSiR i realizacją jego zdań,

·        zapewnienie właściwej eksploatacji obiektów i urządzeń oraz dbałość o ich stan techniczny,

·        wydawanie zarządzeń wewnętrznych regulujących funkcjonowanie GOSiR,

·        inicjowanie, rozbudzanie i zaspokajanie potrzeb ludności poprzez organizację różnych form aktywności fizycznej, sportu, rekreacji, turystyki i wypoczynku mieszkańców gminy,

·        tworzenie odpowiednich warunków technicznych oraz ich wykorzystanie i udostępnianie dla działalności w dziedzinie sportu, rekreacji, kultury fizycznej, turystyki i wypoczynku,

·        organizowanie zajęć, zawodów i imprez sportowo - rekreacyjnych i turystycznych,

·        zapewnienie odpowiedniej kadry instruktorów prowadzących zajęcia sportowo – rekreacyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych,

·        utrzymanie w należytym stanie i udostępnianie bazy sportowo - rekreacyjnej, tj. budynków, boisk do gry, lodowiska, tras rowerowych i NordicWalking, placów zabaw, urządzeń do uprawiania zajęć rekreacyjnych i sportowych,

·        współdziałanie z organizacjami i stowarzyszeniami kultury fizycznej oraz szkołami w zakresie organizacji i prowadzenia różnych imprez o charakterze sportowo - rekreacyjnym,

·        podejmowanie działań zmierzających do pozyskiwania środków finansowych na działalność statutową,

·        współpraca ze szkołami, placówkami kultury, zakładami pracy, klubami sportowymi i stowarzyszeniami,

·        prowadzenie odpowiedniej reklamy i promocji oferowanych przez GOSiR usług.

4.    Wymagane dokumenty:

·         życiorys (CV)

·         list motywacyjny

·         koncepcja działalności GOSiR w Białobrzegach z uwzględnieniem istniejącej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej.

·         kserokopia dyplomu ukończenia studiów wyższych, studiów podyplomowych, zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach itp.

·         kwestionariusz osobowy,

·         kserokopie świadectw pracy,

·         oświadczenie o stanie zdrowia

·         oświadczenie o niekaralności,

·         oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych.

5.    Informacje o warunkach pracy na danym stanowisku:

•      miejsce pracy – Centrum Sportowo-Rekreacyjne w Białobrzegach, budynek nie jest wyposażony w windę dla osób niepełnosprawnych;

•      wymiar czasu pracy - pełen etat (obowiązująca dobowa norma czasu - 8 godzin, a tygodniowa 40 godzin w przeciętnie pięciodniowym tygodniu pracy);

•     umowa na czas określony od dnia 1.01.2018 r.;

•     wynagrodzenie – miesięczne;

•     warunki pracy zgodnie z obowiązującymi pracowników samorządowych przepisami powszechnie obowiązującymi (Kodeks Pracy, ustawa o pracownikach samorządowych) oraz wewnętrznymi regulaminami.

6.    Informacje dodatkowe :

·         Przy zatrudnieniu kandydat będzie musiał dostarczyć zaświadczenie o niekaralności z Centralnego Rejestru Karnego oraz zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na proponowanym stanowisku.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w sekretariacie Urzędu Gminy Białobrzegi pok. nr 7, lub pocztą na adres Urzędu Gminy Białobrzegi 37-114 Białobrzegi 4 z dopiskiem: „Dotyczy naboru na stanowisko Kierownika GOSiR” w terminie do dnia 17.10.2017 r. do godz. 15.30.

Aplikacje, które wpłyną do Urzędu po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.

Informacja o wyniku naboru będzie umieszczana na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej http://www.bip.gmina-bialobrzegi.pl/ oraz na tablicy informacyjnej Urzędu Gminy.

Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, szczegółowe CV (z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej), powinny być opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.) oraz ustawą z dn. 21.11.2008 r. o pracownikach samorządowych (t.j. Dz. U. z 2016 r, poz. 902 z późn. zm.)”.

Dzisiaj jest: Czwartek, 18 Kwietnia 2024
Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy i Gołcisławy