Zaproszenie do składania ofert

Dodano: 13-09-2017

w Białobrzegach  o powierzchni 71,96 m²

I. Przedmiot zapytania ofertowego:

Wójt Gminy Białobrzegi zaprasza do składania ofert na najem pomieszczeń w budynku Fitness Park w Białobrzegach o powierzchni 71,96 m² z przeznaczeniem na działalność gastronomiczną, bez możliwości handlu napojami alkoholowymi.

II. Przedmiot najmu:

Lokal użytkowy o powierzchni 71,96 m² położony na parterze w Budynku Fitness Park znajduje się w obszarze Centrum Sportowo – Rekreacyjnego w Białobrzegach na terenie działki nr 2582/136 w Białobrzegach.

Stan techniczny pomieszczeń bardzo dobry – istnieje możliwość
oglądnięcia pomieszczeń po wcześniejszym umówieniu terminu wizyty z P. Damianem Zając – tel. 17 224 03 50.

Planowany termin oddania do użytku  pomieszczeń w budynku Fitness Park
w Białobrzegach – 02.11.2017 r.

Lokal wyposażony jest w następujące instalacje: instalacja c.o., instalacja wod-kan
(z podlicznikami zużycia),  instalacja elektryczna (z podlicznikiem zużycia).

III.    Warunki ogólne:

Najemca wyposaży pomieszczenia w sprzęt kuchenny i meble niezbędne do prowadzenia tego typu działalności na własny koszt. Zobowiązany będzie także do uzyskania stosownych opinii i zezwoleń jeśli takie będą wymagane przepisami prawa, celem uruchomienia działalności gastronomicznej w obiekcie. Umowa najmu zawarta będzie na okres trzech lat.

Minimalna stawka czynszu wynosi 16 zł za m² miesięcznie + należny podatek VAT.

Oprócz czynszu, Najemca ponosił będzie koszty miesięczne związane z eksploatacją przedmiotu najmu oraz zobowiązany będzie opłacać należny podatek od nieruchomości.

IV. Kryterium oceny ofert:

Proponowana miesięczna stawka czynszu 1 m².

Stawka czynszu musi być podana w PLN cyfrowo i słownie, z wyodrębnieniem należnego podatku VAT.

W przypadku złożenia równoważnych ofert, zostaną przeprowadzone negocjacje
z oferentami którzy złożyli równoważne oferty.

V. Wymogi ofertowe:

1. Oferta powinna zawierać:

1. nazwisko i imię (pełną nazwę firmy) oferenta składającego ofertę,
  2. oferowaną miesięczną stawkę netto i brutto czynszu za 1 m² powierzchni lokalu,
  3. podpis uprawnionego do składania oświadczeń woli przedstawiciela oferenta,
  4. datę sporządzenia oferty.

VI. Sposób przygotowania i miejsce złożenia oferty:

Ofertę należy złożyć w formie pisemnej w siedzibie Zamawiającego, pokój nr 7 do dnia
29 września 2017 r. do godz. 13ºº w kopercie zaadresowanej na Zamawiającego i opatrzonej napisem:

„Oferta na najem pomieszczeń w budynku Fitness Park w Białobrzegach z przeznaczeniem na działalność gastronomiczną”.

VII. Osoby upoważnione do kontaktu z oferentami:

P. Łukasz Łuszczko, tel. 17 224 03 50

P. Damian Zając, tel. 17 224 03 50

VIII. Informacje dodatkowe:

Zastrzega się możliwość zakończenia postępowania bez wyboru oferenta.

W załączeniu:

Załącznik nr 1 – rzut pomieszczeń lokalu użytkowego w budynku Fitness Park