Dzień Dziecka - Ale Cyrk!

Dodano: 26-05-2022

Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Białobrzegach serdecznie zaprasza dzieci oraz młodzież na tegoroczny “Dzień Dziecka-Ale Cyrk”! Wydarzenie organizowane jest przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Białobrzegach i odbędzie się 29 maja 2022 r. na terenie obiektu sportowego GOSiR. Przewidziany start imprezy: godz. 15:00!

Zapraszamy do wspólnej zabawy zarówno maluchy, jak i starszaki wraz z rodzicami.

W programie:

• Cyrkowe animacje, które poprowadzą animatorzy z PALMONUTKI
  • Pokazy taneczne grupy z zajęć GOKiCz
  • Pokaz Strażacki
  • Występy młodych muzyków GOKiCz
  • Pokaz tańca Zespołu Tanecznego ISKIERKA
  • Dyskoteka z DJ-em Karolem KEY C Cebulakiem

Oprócz wydarzeń na scenie, czekać na Was będą:

• Dmuchańce
  • Słodki sklepik (smakołyki przygotowane przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Białobrzegach)
  • Olaf z “Krainy Lodu”
  • Malowanie Twarzy

Zapraszamy również do udziału w Loterii Voucherowej Fit Fatu BISTRO. Na pierwsze trzysta osób w Słodkim sklepiku czekają babeczki z losami, które wezmą udział w wielkiej loterii. Do wygrania 10 darmowych pizz, a także Nagroda Specjalna- Voucher na 100 zł do wykorzystania w Fit Fat BISTRO!

Serdecznie zapraszamy wszystkich małych oraz dużych! WSTĘP WOLNY!

Mając na uwadze bezpieczeństwo uczestników, podczas imprezy obowiązują następujące zasady:.

1. Osoby małoletnie uczestniczą w wydarzeniu na wyłączną odpowiedzialność rodziców / opiekunów prawnych.
  2. Zabrania się wnoszenia na teren obiektu: niebezpiecznych przedmiotów, wyrobów pirotechnicznych, napojów alkoholowych lub substancji psychoaktywnych.
  3. Ukształtowanie terenu, na którym odbędzie się wydarzenie dopuszcza możliwość udziału osób ze szczególnymi potrzebami.
  4. Na teren obiektu zakazuje się wprowadzania psów.
  5. Wizerunek osób biorących udział w wydarzeniu może zostać utrwalony i rozpowszechniony przez Organizatorów celem dokumentacji oraz promocji podejmowanych działań.
  6. Udział w imprezie jest jednoznaczny z akceptacją niniejszych zasad.

Dzisiaj jest: Czwartek, 25 Kwietnia 2024
Imieniny: Jarosława, Marka i Wiki