Aktualności

Charytatywne dyktando z okazji Święta Niepodległości

Dodano: 25-10-2021

Bezpłatny serwis edukacyjny www.dyktanda.pl zaprasza na specjalne, charytatywne wydarzenie pod nazwą Dyktando na Święto Niepodległości! Zostanie ono przeprowadzone w 100% online. Im więcej osób zaangażuje się w akcję, tym bardziej pokaźna kwota wspomoże potrzebujących.

Każde wypełnienie dyktanda to 1 złoty na cel charytatywny. Udział w dyktandzie jest całkowicie bezpłatny, wystarczy kliknąć ZAPISZ SIĘ DO KONKURSU na stronie: https://dyktanda.pl/dyktando-na-swieto-niepodleglosci-2021

Już teraz na stronie dyktanda można zgłaszać konkretne cele charytatywne i społeczne, np. zbiórki na leczenie lub niezbędny sprzęt. O tym, komu przekazane zostaną zebrane środki, zadecydują uczestnicy Dyktanda na Święto Niepodległości. 

W zeszłorocznej edycji Dyktanda na Święto Niepodległości udało się zebrać 7 tys. zł. W międzyczasie serwis znacznie się rozwinął, dlatego organizatorzy przewidują, że w tym razem zebrana kwota sięgnie 20 tys. zł!

Rywalizacja będzie toczyła się w kilku grupach wiekowych, dzięki temu możemy zaprosić całe rodziny - dzieci, młodzież i dorosłych. Poza niesieniem pomocy jest to też świetna okazja, aby w tym szczególnym dniu sprawdzić swoją znajomość ortografii, czerpiąc z tego frajdę. Treść dyktand przygotują wybitni językoznawcy z Fundacji Języka Polskiego, dlatego tym bardziej warto się zapisać na Dyktando na Święto Niepodległości! Pamiętajmy też, że każdy uczestnik to dodatkowa złotówka dla potrzebujących! 

Zapisy i zgłaszanie celów możliwe jest pod adresem:
https://dyktanda.pl/dyktando-na-swieto-niepodleglosci-2021

Kalendarz

Listopad [2021]

Kalendarz z wydarzeniami
Poniedziałek Poniedziałek Poniedziałek Poniedziałek Poniedziałek Poniedziałek Poniedziałek
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Informacje

Dzisiaj jest: , 28 Listopada 2021
Godzina: 06:15:37
Imieniny: Jakuba, Stefana i Romy

Newsletter