Dzień Dziecka Pod Chmurką

Dodano: 27-05-2021

Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Białobrzegach serdecznie zapraszają dzieci i młodzież na wyjątkowy “Dzień Dziecka pod Chmurką”. Wydarzenie odbędzie się 1 czerwca 2021 r. (wtorek) na obiekcie sportowym GOSiR w Białobrzegach. Zaczynamy o godz. 16:00!

Dzień Dziecka będzie doskonalą okazją do zabawy na świeżym powietrzu oraz wspólnego spędzenia czasu z rówieśnikami. Moc atrakcji, które przygotowaliśmy układa się w następujący program:

• Pokaz karate – Akademia Sportu Chikara
  • Animacje i zabawy cyrkowe z Klaunem Kluseczką i Stokrotką
  • Pokaz pierwszej pomocy
  • Puszczanie gigantycznych baniek mydlanych
  • Pokaz jazdy na rolkach i warsztaty – Szkółka Rolkowa Wodzu
    Gościem specjalnym będzie Jakub Flaga – Wicemistrz Europy, drugi w lidze światowej w skoku wzwyż na rolkach, wielokrotny rekordzista i Mistrz Polski
  • Tańce brykańce przy energicznej muzyce
  • Fun Club Kici Koci oraz stoisko Księgarni Nova – możliwość nabycia książeczek, kolorowanek, naklejek i zestawów kreatywnych z główną bohaterką bajeczek!

Podczas wydarzenia nie zabraknie okazji do zrobienia pamiątkowych zdjęć i całej gamy innych atrakcji, w tym :

• przeprowadzona będzie Loteria Voucherowa – bilety odebrane do godz. 16:30 wezmą udział w losowaniu voucherów na dowolną pizzę w Fit Fat Bistro
  • zapachowa przystań – stoisko z rękodziełem – mydełka, zawieszki, świeczki – do wyboru do koloru
  • gry i zabawy integracyjne, konkursy z nagrodami,
  • malowanie buziek,
  • skręcanie baloników,
  • dmuchańce,
  • pokaz wozu strażackiego i samochodów terenowych,
  • lody z Zielonej Budki oraz pełny bufet, który zapewnia Fit Fat Bistro,
  • duża dawka dobrej muzyki z DJ-em Karolem /KCS/

Wstęp wolny! Przy wejściu na teren GOSiR wydawane będą bilety (ilość limitowana!), które należy zachować do czasu losowania voucherów na pizzę!
Zapraszamy!

Mając na uwadze bezpieczeństwo uczestników, podczas imprezy obowiązują następujące zasady:

1. Ilość osób na terenie imprezy będzie rejestrowana celem zachowania reżimu sanitarnego – wydawane będą bilety wstępu.
  2. Osoby małoletnie uczestniczą w wydarzeniu na wyłączną odpowiedzialność rodziców / opiekunów prawnych.
  3. Każdy uczestnik wydarzenia zobowiązany jest do dezynfekcji rąk przy wejściu na obiekt oraz zachowania bezpiecznej odległości w odniesieniu do innych osób.
  4. Uczestnikiem wydarzenia mogą być wyłącznie osoby zdrowe, bez objawów chorobowych, m.in. kaszlu, kataru, bólu gardła, krtani czy podwyższonej temperatury, nie mające kontaktu z osobą chorą, zakażoną, izolowaną lub poddawaną kwarantannie w okresie ostatnich 14 dni.
  5. Zabrania się wnoszenia na teren obiektu: niebezpiecznych przedmiotów, wyrobów pirotechnicznych, napojów alkoholowych lub substancji psychoaktywnych.
  6. Ukształtowanie terenu, na którym odbędzie się wydarzenie dopuszcza możliwość udziału osób ze szczególnymi potrzebami.
  7. Na teren obiektu zakazuje się wprowadzania psów.
  8. Wizerunek osób biorących udział w wydarzeniu może zostać utrwalony i rozpowszechniony przez Organizatorów celem dokumentacji oraz promocji podejmowanych działań.
  9. Udział w imprezie jest jednoznaczny z akceptacją niniejszych zasad.

Organizatorami wydarzenia i Administratorami danych osobowych są: Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Białobrzegach, 37-114 Białobrzegi 1 oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Białobrzegach, 37-114 Białobrzegi 31b. Uczestnicząc w wydarzeniu wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie i upublicznianie swoich danych osobowych, w myśl art. 6 ust. 1 lit. a) i lit. e) RODO. Z pełną klauzulą informacyjną Administratorów można zapoznać się pod adresem https://www.gokicz.eu/pl/rodo/ oraz http://sportbial.pl/rodo/

Dzisiaj jest: Piątek, 19 Kwietnia 2024
Imieniny: Alfa, Leonii i Tytusa