Aktualności

EKOGALA 2019 - międzynarodowe targi w Jasionce

Dodano: 26-11-2019

Marszałek Województwa Podkarpackiego w imieniu organizatorów serdecznie zaprasza na XIII edycję EKOGALI- Międzynarodowych Targów Produktów i Żywności Wysokiej Jakości, która odbędzie się w dniach 6-7 grudnia 2019 r. w G2 Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce koło Rzeszowa.

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że w dniach 6-7 grudnia 2019 roku odbędzie się XIII edycja  EKOGALI – międzynarodowych targów produktów i żywności wysokiej jakości. Prowadzone w województwie podkarpackim od szeregu lat działania ukierunkowane na rozwój rolnictwa ekologicznego sprawiły, że podkarpackie Targi należą do największych tego typu imprez w Polsce i Europie Wschodniej. Podczas wydarzenia będzie można zapoznać się z ofertą polskich i zagranicznych producentów żywności ekologicznej posiadających certyfikat zgodności gwarantujący ekologiczne pochodzenie wystawianych produktów. Wzrastająca systematycznie z roku na rok liczba wystawców świadczy o rosnącej popularności Targów.

Ubiegłoroczną edycję „EKOGALI” odwiedziło kilkanaście tysięcy osób. Targi cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno ze strony wystawców z Polski jak i innych krajów Europy jak też zwiedzających. „EKOGALI” towarzyszą zazwyczaj dodatkowe przedsięwzięcia tj. szkolenia i seminaria, prezentacje i degustacje oraz konkursy.

Niekwestionowanym atutem jest fakt bezpłatnego udostępnienia powierzchni wystawienniczej wraz ze standardową zabudową, a zwiedzający mają zagwarantowany wolny wstęp na Targi. 

Zapraszamy do uczestnictwa.

W prezencie dla zwiedzających EKOGALĘ choinki bożonarodzeniowe i sianko na stół wigilijny.

Zapraszamy do uczestnictwa i zwiedzania EKOGALI oraz na naszą stronę internetową www.ekogala.eu i facebooka.

Kalendarz

Czerwiec [2020]

Kalendarz z wydarzeniami
Poniedziałek Poniedziałek Poniedziałek Poniedziałek Poniedziałek Poniedziałek Poniedziałek
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Informacje

Dzisiaj jest: Piątek, 5 Czerwca 2020
Godzina: 08:37:41
Imieniny: Bonifacego, Kiry i Waltera

Newsletter