Aktualności

eNależności - Sprawdzaj należności i opłaty online

Dodano: 15-02-2021

Zachęcamy Państwa do korzystania z aplikacji "e- Należności"- umożliwiającą zapłatę drogą elektroniczną podatków lokalnych i odpadów komunalnych. 

Urząd Gminy Białobrzegi wychodząc naprzeciw oczekiwaniom niektórych mieszkańców i posiadaczy nieruchomości na naszym terenie uruchomił z dniem 1 września 2017 r. aplikację "e- Należności" pod adresem: www.enaleznosci.gmina-bialobrzegi.pl

Umożliwiamy w ten sposób naszym klientom zapłatę drogą elektroniczną podatków lokalnych(rolny, leśny, od nieruchomości, od środków transportowych) oraz opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi (śmiecie).

Aplikacja ta umożliwia też naszym klientom przeglądanie stanu rozliczeń z urzędem, pobór kopii decyzji podatkowych oraz decyzji dotyczących odpadów i dokonywanie za jego pośrednictwem wpłat na poszczególne zobowiązania. Za pomocą tego portalu interesant może zapoznać się z danymi będącymi podstawą naliczenia należności. Aby dokonać wpłaty należy zalogować się do serwisu ”eNależności” za pomocą Profilu Zaufanego (eGO) dostępnego na platformie www.pz.gov.pl, który został potwierdzony w upoważnionym do tego punkcie np. na poczcie.

Jeśli spełnimy te wszystkie warunki to aby dokonać wpłaty należy tylko zaznaczyć właściwą ratę (raty), za które chcemy zapłacić i wybrać  z listy odpowiedni bank (opłata za transakcje PaybyNet 0,59 zł) lub jeśli chcemy zapłacić tradycyjnie możliwe jest pobranie gotowych druków przekazu bankowego z danymi petenta.

Wszelkie dalsze informację, pomoc w obsłudze aplikacji eNależności oraz pomoc przy zakładaniu Profilu Zaufanego można uzyskać w Urzędzie Gminy Białobrzegi pokoju 10 oraz pod numerem telefonu: 17 224 03 57. 

Zachęcamy do korzystania z aplikacji „eNależności”, będącej nowoczesnym, bezpiecznym oraz oszczędzającym czas sposobem opłacania podatków i opłat lokalnych.

Kalendarz

Luty [2021]

Kalendarz z wydarzeniami
Poniedziałek Poniedziałek Poniedziałek Poniedziałek Poniedziałek Poniedziałek Poniedziałek
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28

Informacje

Dzisiaj jest: Sobota, 27 Lutego 2021
Godzina: 04:46:04
Imieniny: Gagrieli, Liwii i Leonarda

Newsletter