Dodano: 07-06-2020

W związku z ogłoszeniem kolejnego etapu znoszenia ograniczeń, zakazów i nakazów związanych ze stanem epidemii koronawirusa z dniem 8 czerwca zostaje przywrócona w pełnym zakresie bezpośrednia obsługa interesantów we wszystkich sprawach z zakresu działalności Urzędu Gminy, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, Centrum Usług Wspólnych Gminy Białobrzegi z zachowaniem obowiązujących reżimów sanitarnych dla interesantów przebywających na terenie budynku Urzędu Gminy:

• obowiązkowego zakrywania ust i nosa przy pomocy odzieży lub jej części, maseczki lub przyłbicy;
  • obowiązkowego zachowania odległości minimum 2 m pomiędzy osobami oczekującymi na załatwienie sprawy;
  • obowiązkowej dezynfekcji rąk dostępnym na terenie budynku UG płynem dezynfekującym.

Do urzędu nie wolno przychodzić klientom będącym w izolacji lub kwarantannie.

Ze względu na obowiązujące reżimy sanitarne oraz warunki lokalowe na załatwienie sprawy będzie można oczekiwać wyłącznie na dolnym korytarzu budynku - jednocześnie w poczekalni będzie mogło przebywać 4 interesantów zaś klienci w danym pokoju będą przyjmowani pojedynczo.

W dalszym ciągu zachęcamy klientów Urzędu do załatwiania swoich spraw bez konieczności osobistej wizyty w Urzędzie poprzez korzystanie jak dotychczas z takich możliwości jak telefon, e-mail, ePUAP, poczta tradycyjna, czy skrzynka podawcza stojąca przed wejściem do budynku Urzędu.

Zachęcamy do korzystania z naszej strony internetowej z zakładki „ZAŁATW SPRAWĘ”, która umożliwia właściwe przygotowanie się do załatwienia danej sprawy.

Te formy załatwiania spraw stosuje coraz więcej naszych klientów, za co bardzo dziękujemy.

Jednocześnie apelujemy aby wizyty w Urzędzie związane były wyłącznie z potrzebą załatwienia spraw ważnych, niezbędnych, które rzeczywiście wymagają osobistego kontaktu z pracownikiem.

Prosimy interesantów naszego Urzędu o stosowanie się do zasad bezpieczeństwa obowiązujących na terenie budynku Urzędu, które ograniczają ryzyko zakażenia pracowników oraz interesantów, a tym samym naszych rodzin i społeczności lokalnej.

Wójt Gminy Białobrzegi
Franciszek Masłoń