Aktualności

KOMUNIKAT

Dodano: 07-06-2020

W związku z ogłoszeniem kolejnego etapu znoszenia ograniczeń, zakazów i nakazów związanych ze stanem epidemii koronawirusa z dniem 8 czerwca zostaje przywrócona w pełnym zakresie bezpośrednia obsługa interesantów we wszystkich sprawach z zakresu działalności Urzędu Gminy, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, Centrum Usług Wspólnych Gminy Białobrzegi z zachowaniem obowiązujących reżimów sanitarnych dla interesantów przebywających na terenie budynku Urzędu Gminy:

  • obowiązkowego zakrywania ust i nosa przy pomocy odzieży lub jej części, maseczki lub przyłbicy;
  • obowiązkowego zachowania odległości minimum 2 m pomiędzy osobami oczekującymi na załatwienie sprawy;
  • obowiązkowej dezynfekcji rąk dostępnym na terenie budynku UG płynem dezynfekującym.

Do urzędu nie wolno przychodzić klientom będącym w izolacji lub kwarantannie.

Ze względu na obowiązujące reżimy sanitarne oraz warunki lokalowe na załatwienie sprawy będzie można oczekiwać wyłącznie na dolnym korytarzu budynku - jednocześnie w poczekalni będzie mogło przebywać 4 interesantów zaś klienci w danym pokoju będą przyjmowani pojedynczo.  

W dalszym ciągu zachęcamy klientów Urzędu do załatwiania swoich spraw bez konieczności osobistej wizyty w Urzędzie poprzez korzystanie jak dotychczas z takich możliwości jak telefon, e-mail, ePUAP, poczta tradycyjna, czy skrzynka podawcza stojąca przed wejściem do budynku Urzędu.

Zachęcamy do korzystania z naszej strony internetowej z zakładki „ZAŁATW SPRAWĘ”, która umożliwia właściwe przygotowanie się do załatwienia danej sprawy.

Te formy załatwiania spraw stosuje coraz więcej naszych klientów, za co bardzo dziękujemy.

Jednocześnie apelujemy aby wizyty w Urzędzie związane były wyłącznie z potrzebą załatwienia spraw ważnych, niezbędnych, które rzeczywiście wymagają osobistego kontaktu z pracownikiem.

Prosimy interesantów naszego Urzędu o stosowanie się do zasad bezpieczeństwa obowiązujących na terenie budynku Urzędu, które ograniczają ryzyko zakażenia pracowników oraz interesantów, a tym samym naszych rodzin i społeczności lokalnej.

 

Wójt Gminy Białobrzegi
-
Franciszek Masłoń

Kalendarz

Sierpień [2022]

Kalendarz z wydarzeniami
Poniedziałek Poniedziałek Poniedziałek Poniedziałek Poniedziałek Poniedziałek Poniedziałek
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Informacje

Dzisiaj jest: , 7 Sierpnia 2022
Godzina: 11:31:38
Imieniny: Donaty, Olechny i Kajetana

Newsletter