Oferta GOKICZ na sezon jesienno-zimowy

Dodano: 16-09-2016

Na nadchodzący sezon jesienno-zimowy Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Białobrzegach przygotował szeroką ofertę zajęć edukacyjno-rekreacyjnych z myślą o młodszych i starszych mieszkańcach Gminy Białobrzegi:

RYTMIKA (3-6 lat) - Na zajęciach dzieci poznają metody wyrażania utworu muzycznego za pomocą ruchu. Wypracują u siebie wrażliwość na dźwięki, pozwalającą na rozwój zdolności muzycznych, jak również prawidłowy rozwój układu nerwowego. Zajęcia umożliwią także doskonalenie pamięci słuchowej i wzrokowej dziecka oraz pomogą popracować nad sprawnością fizyczną i koordynacją.

ZUMBA KIDS (kl. I-III) – Dziecięca wersja jednych z popularniejszych i ulubionych zajęć dla dorosłych. Zajęcia dla wszystkich dzieci, które lubią dobrą zabawę i taniec. Układy opracowane specjalnie dla młodszych uczestników poprawiają kondycję fizyczną, koordynację ruchową oraz pozytywnie wpływają na ćwiczenie pamięci. Pierwsze zajęcia gratis!

AKADEMIA MŁODEGO AKTORA (kl. III-VI) – To cykl sobotnich warsztatów dla dzieci pragnących szlifować swoje talenty aktorskie. Na zajęciach uczestnicy poznają tajniki pracy na scenie, rozwiną swoje umiejętności i wyobraźnię, a przy tym będą się doskonale bawić. Warsztaty poprowadzi zawodowy aktor i reżyser, zapewniając pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do talentu każdego dziecka podczas zajęć.

ZAJĘCIA MUZYCZNE – Oferta skierowana jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, pragnących rozwijać zdolności muzyczne. Kontynuowane będą zajęcia gry na pianinie/keyboardzie, gitarze klasycznej, skrzypcach oraz lekcje śpiewu. Nową propozycją jest nauka gry na akordeonie, puzonie i flecie poprzecznym. Wszystkie zajęcia prowadzone będą w formie indywidualnych lekcji, dofinansowywanych przez GOKiCz.

TANIEC NOWOCZESNY (kl. IV – gimnazjum) - Taniec nowoczesny rozwija wytrzymałość fizyczną, dodaje pewności siebie i pozwala na zawieranie nowych przyjaźni. Na zajęciach uczestnicy rozwijają się pod względem umiejętności tanecznych, szybkiego zapamiętywania kroków, poprawiają koordynację ruchową, uczą się słyszeć muzykę oraz tego jak się do niej poruszać.

SAMOOBRONA ‘SYSTEMA’ - Zajęcia poświęcone będą różnym technikom obrony przed atakiem napastnika. Uczestnicy treningu nauczą się metod panowania nad stresem podczas realnego zagrożenia, zyskają poczucie pewności siebie oraz będą mogli popracować nad kondycją fizyczną. Oferta dla młodzieży gimnazjalnej, ponadgimnazjalnej oraz osób dorosłych. Pierwsze zajęcia gratis!

ĆWICZENIA KOREKCYJNE DLA DOROSŁYCH - Siedząca praca, mało ruchu, złe nawyki, stres to tylko kilka z czynników negatywnie wpływających na naszą sylwetkę. Gimnastyka korekcyjna stanowi odpowiednio dobrany zestaw ćwiczeń, których głównym zadaniem jest cel terapeutyczny, polegający na zmniejszeniu nieprawidłowości wad postawy ciała. Zajęcia będą przebiegały pod okiem wykwalifikowanego fizjoterapeuty. Pierwsze zajęcia gratis!

ZUMBA DLA DOROSŁYCH - Zumba łącząca w sobie taniec i gimnastykę, stanowi idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy są znudzeni tradycyjnym zestawem ćwiczeń. To nie tylko okazja do przyjemnej pracy nad wymarzoną sylwetką w rytmach żywiołowej muzyki latynoamerykańskiej, ale przede wszystkim „zastrzyk” pozytywnej energii na cały dzień.

Zapisy na powyższe zajęcia są prowadzone w GOKiCz w Białobrzegach (osobiście lub telefonicznie) w terminie do 23 września (piątek) 2016 r. Szczegółowe informacje pod nr. tel. 17 224 52 78

GOKICZ WZNAWIA NABÓR DO ZESPOŁU PIEŚNI I TAŃCA “WISŁOK”. Zapraszamy zdecydowanych, ale w szczególności tych wahających się do wstąpienia w szeregi Zespołu. NIE MUSISZ MIEĆ DOŚWIADCZENIA! WSZYSTKIEGO SIĘ NAUCZYSZ! Jedyne co musisz dać w zamian, to dobre chęci. Próby Zespołu odbywają się w każdy czwartek w godzinach od 19:00 do 21:15 w GOKiCz w Białobrzegach.

PONADTO POSZUKUJEMY OSÓB Z PASJĄ, GRAJĄCYCH NA INSTRUMENTACH MUZYCZNYCH, KTÓRE ZECHCĄ WSPÓŁTWORZYĆ KAPELĘ LUDOWĄ. Jesteś zainteresowany – koniecznie skontaktuj się z nami!

Dzisiaj jest: Sobota, 20 Kwietnia 2024
Imieniny: Agnieszki, Amalii i Czecha