Wakacje Z GOKiCz 2021

Dodano: 18-06-2021

Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Białobrzegach zachęca dzieci oraz młodzież z terenu Gminy Białobrzegi do udziału w Wakacyjnej Przygodzie z GOKiCz. W tym roku oferta wakacyjna obejmuje spotkania i wyjazdy w terminie od 5 do 15 lipca i zawiera różne propozycje tematyczne. Poniżej możecie przekonać, się że każdy dzień to ciekawy pomysł na aktywne spędzenie wolnego czasu w gronie rówieśników. Zapraszamy do zapisów!

TWÓRCZE PONIEDZIAŁKI
(kl. I-III, IV-VIII, GOKiCz, DK Wola Dalsza)
Kreatywne i inspirujące warsztaty przeniosą każdego uczestnika w magiczny świat niesamowitych kolorów i kształtów. Uczestnicy poznają efektowne techniki artystyczne i wykorzystując różnorodne materiały będą samodzielnie tworzyć fantazyjne formy dekoracyjne i użytkowe. Zajęcia rozwiną umiejętności manualne, wyobraźnię oraz twórcze myślenie.

SZALONE WTORKI
(kl. 0-III, IV-VIII, GOKiCz, DK Korniaktów Płn.)
Zajęcia animacyjno-integracyjne to pełen niespodzianek zestaw gier i zabaw dla dzieci i młodzieży. To nie tylko świetna rozrywka, ale i okazja do poprawy sprawności fizycznej, koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz rozwoju kreatywności. Na zajęciach zapewniamy fantastyczną atmosferę, dużo frajdy, dobrą muzykę, a przy okazji znakomity trening ciała i ducha.

ZIELONE ŚRODY
(kl. I-III, IV-VIII, GOKiCz, DK Wola Dalsza)
Praktyczne eko-warsztaty zachęcą każdego uczestnika do poznawania fascynującego świata przyrody i korzystania z jego dobrodziejstw. Na zajęciach uczestnicy m.in. zbudują własnoręcznie hoteliki dla owadów, przez co przyczynią się do ochrony zagrożonych gatunków i zachowania bioróżnorodności oraz równowagi w otaczającym nas środowisku.

WYJAZDOWE CZWARTKI – za dopłatą, liczba miejsc ograniczona.
(dzieci i młodzież uczestnicząca w Wakacjach z GOKiCz)
W dopłacie do wyjazdów uwzględnione są wszystkie wymienione atrakcje i posiłki. Szczegółowy program wyjazdów będzie przekazany uczestnikom na zajęciach od 5 lipca. Opłaty należy dokonać podczas zapisów na zajęcia.

• WYJAZD DO CENTRUM WIKLINIARSTWA W RUDNIKU NAD SANEM
    Data: 08.07.2021
    Dopłata: 20zł

W Centrum Wikliniarstwa w Rudniku nad Sanem, zwanym Polską Stolicą Wikliny, uczestnicy obejrzą ekspozycje wikliny artystycznej i użytkowej oraz spróbują swoich sił w wyplataniu pamiątkowych ozdób pod okiem mistrza plecionkarstwa. W programie znajduje się również prezentacja multimedialna, wiklinowy plac zabaw, jednodaniowy obiad (uwzględniony w dopłacie) spacer szlakiem monumentalnych plecionych rzeźb oraz czas na lody.
  • WYJAZD DO OŚRODKA JEŹDZIECKIEGO W ZABAJCE K. RZESZOWA
    Data: 15.07.2021
    Dopłata: 30zł

Wyjazd do Zabajki na zakończenie Wakacji z GOKiCz to integracja wszystkich uczestników poprzez wspólne spędzenie czasu w malowniczo położonym Ośrodku Jeździeckim Zabajka. Kontakt z naturą oraz zwierzętami to doskonała okazja do oderwania się od codzienności i przeżycia fascynującej przygody. W programie: gry i zabawy ruchowe, ognisko z kiełbaskami, przejazd na kucyku lub koniu, plac zabaw, mini zoo, przejazd bryczką, siatkówka plażowa.

Zapisy prowadzimy osobiście w GOKiCz oraz Bibliotekach Publicznych na terenie Gminy Białobrzegi do 29 czerwca (wtorek) 2021 r. Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie karty zgłoszenia. Harmonogramy zajęć będą dostępne 1 lipca 2021 r. Więcej informacji na www.gokicz.pl oraz pod nr tel.: 17 224 52 78, 505 603 565.

Dzisiaj jest: Sobota, 27 Kwietnia 2024
Imieniny: Sergiusza, Teofila i Zyty