Ogłoszenie o zatrudnieniu

Dodano: 11-01-2023

OGŁOSZENIE O ZATRUDNIENIU

Dyrektor Centrum Usług Wspólnych w Białobrzegach, 37-114 Białobrzegi 4 informuje o przedłużeniu terminu przyjmowaniu ofert zatrudnienia na stanowisko sprzątaczki

1. Wymagania wobec kandydatów:

1. wykształcenie: preferowane średnie, minimum zasadnicze zawodowe
  2. posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
  3. stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku.

2. Wymagania dodatkowe:

1. dyspozycyjność
  2. samodzielność
  3. wysoka kultura osobista
  4. dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

3. Wymagane załączniki:

1. życiorys (CV),
  2. list motywacyjny,
  3. kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,
  4. oświadczenie, że osoba posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych

5. oświadczenie o stanie zdrowia.

4. Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

1. utrzymanie porządku i czystości wewnątrz pomieszczeń zajmowanych przez CUW  i GOPS oraz w obrębie terenu przylegającego do budynku będącego nową siedzibą CUW i GOPS.

5. Informacje dodatkowe:

1. Przy zatrudnieniu kandydat będzie musiał dostarczyć orzeczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na proponowanym stanowisku.
  2. Przewidywany termin zawarcia umowy z wyłonionym kandydatem: I połowa lutego 2023r.
  3. Okres zatrudnienia: umowa na czas określony
  4. Wymiar czasu pracy: pełny etat

Oferty zatrudnienia należy składać osobiście w Centrum Usług Wspólnych  w Białobrzegach, 37-114 Białobrzegi 4 (budynek urzędu gminy) pok. Nr 9 lub wysłać pocztą na w/w adres z dopiskiem: „Oferta na stanowisko sprzątaczki” w terminie do dnia 17 stycznia 2023r.  do godziny 15.30. Aplikacje, które wpłyną po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.

List motywacyjny, szczegółowe CV powinny być opatrzone klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Usług Wspólnych w Białobrzegach w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko sprzątaczki  zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679  z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE. L nr 119, str. 1)”.

Centrum Usług Wspólnych w Białobrzegach

Danuta Piech