Dodano: 01-06-2020

Informujemy, że nadal obowiązują ograniczenia w pracy Urzędu bezpośrednia obsługa klienta w Urzędzie Gminy oraz jednostkach organizacyjnych mających siedzibę w budynku Urzędu jest prowadzona jedynie po uprzednim ustaleniu terminu wizyty.

Urząd Gminy jest czynny od poniedziałku do piątku od 730 do 1530.

Jednocześnie informujemy, że ze względu na obowiązek zachowania wymaganych rygorów sanitarnych, w trosce o zapewnienie bezpieczeństwa pracowników Urzędu i klientów wprowadzony zostaje wymóg wcześniejszego uzgadniania terminu załatwiania sprawy w Urzędzie za pośrednictwem telefonów 17 224 52 27 lub 17 224 52 95 lub e-maila urząd@gmina-bialobrzegi.pl.

Informujemy także, że na teren budynku wpuszczane będą wyłącznie pojedyncze osoby, według ustalonych wcześniej terminów wizyt.

Obsługa klienta nie umówionego będzie możliwa tylko w szczególnie uzasadnionych przypadkach.

Jednocześnie w dalszym ciągu zachęcamy klientów Urzędu do załatwiania swoich spraw bez konieczności osobistej wizyty w Urzędzie poprzez korzystanie jak dotychczas z takich możliwości jak telefon, e-mail, ePUAP, poczta tradycyjna, czy skrzynka wrzutowa stojąca przed wejściem do budynku Urzędu.

Zachęcamy do korzystania z naszej strony internetowej z zakładki ZAŁATW SPRAWĘ”, która umożliwia właściwe przygotowanie się do załatwienia danej sprawy.

Klientów załatwiających sprawy w Urzędzie prosimy o dostosowanie się do obowiązujących reżimów sanitarnych, a w przypadku objawów wskazujących na infekcję górnych dróg oddechowych prosimy o nie przychodzenie do Urzędu i przełożenie wizyty na inny termin.

Do Urzędu nie powinien przychodzić klient będący w izolacji lub kwarantannie.

Klienci w trakcie wizyty w Urzędzie zobowiązani są do:

• zakrywania ust i nosa, oraz do odsłonięcia twarzy na żądanie pracownika w celu identyfikacji klienta,
  • dezynfekcji rąk przy wejściu do budynku Urzędu,
  • zachowania dystansu od innych osób w budynku Urzędu,
  • stosowania się do zaleceń pracowników urzędu.

Zastrzega się, że osoby nie stosujące się do zasady zakrywania ust i nosa nie będą obsługiwane.

Wójt – mgr inż. Franciszek Masłoń

Dzisiaj jest: Piątek, 26 Kwietnia 2024