Przeciwdziałanie przemocy w rodzinie

Baza danych osób ds. działań poszczególnych służb z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie

    Baza danych osób nadzorujących lub koordynujących na terenie województwa podkarpackiego

realizację działań poszczególnych służb z zakresu przeciwdziałania przemocy domowej

(2023-07-20)

 

Lp.

Nazwa jednostki

Adres

Imiona i nazwiska oraz stanowiska służbowe 

Nr telefonu

E-mail

1.

Podkarpacki Urząd Wojewódzki  w Rzeszowie

ul. Grunwaldzka 15

35-959 Rzeszów

Ewa Kloc – główny specjalista w Wydziale Polityki Społecznej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie

 

W zastępstwie Anna Dziedzic – Kierownik Oddziału Nadzoru w Pomocy Społecznej Podkarpackiego Urzędu w Rzeszowie

17/ 8671375

 

 

 

17/8671316

ekloc@rzeszow.uw.gov.pl

 

 

 

adziedzic@rzeszow.uw.gov.pl

2.

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie

ul. Hetmańska  9

35-045 Rzeszów

 

Łukasz Kosiba – Kierownik Oddziału Profilaktyki Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy

 

Alina Kręt – Starszy Inspektor w Oddziale Profilaktyki Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy

17/7470613

 

 

17/7470613

l.kosiba@rops.rzeszow.pl

 

 

a.kret@rops.rzeszow.pl

 

3.

Kuratorium Oświaty
w Rzeszowie

ul. Grunwaldzka 15

35-959 Rzeszów

 

Marek Zaleśny – Starszy Wizytator  w Wydziale Rozwoju i Wsparcia Edukacji

17/8671100

 

17/8671119

kuratorium@ko.rzeszow.pl

 

mzalesny@ko.rzeszow.pl

 

4. 

Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie

ul. Dąbrowskiego 30

35-036 Rzeszów

nadkom. Elżbieta Siupik – Ekspert  Wydziału Prewencji KWP w Rzeszowie

47/8212536

elzbieta.siupik@rz.policja.gov.pl

5. 

Prokuratura Regionalna w Rzeszowie

ul. Hetmańska 45 D

35-078 Rzeszów

Mariusz Chudzik – Prokurator

17/5061300

biuro.podawcze.rprze@prokuratura.gov.pl

6. 

 

Prokuratura Okręgowa w Krośnie

ul. Czajkowskiego 51

38-400 Krosno

Hubert Ohar – Prokurator

13/4371812

hubert.ohar@prokuratura.gov.pl

7.

Prokuratura Okręgowa w Przemyślu

ul. Waygarta 8

37-700 Przemyśl

Maria Pętkowska – Prokurator

600 875 627

marta.petkowska@przemysl.po.gov.pl

8.

 

Prokuratura Okręgowa w Rzeszowie

ul. Hetmańska 45 D

35-078 Rzeszów

Anita Sebastianka – Prokurator

17/5061219

Anita.sebastianka@prokuratura.gov.pl

9.

Prokuratura Okręgowa w Tarnobrzegu

ul. Sienkiewicza 27

39-400 Tarnobrzeg

Jolanta Zielińska – Prokurator

15/8223821 wew. 230

sekretariat.potbg@prokuratura.gov.pl

10.

Sąd Apelacyjny
w Rzeszowie

Al. Piłsudskiego 28

35-001 Rzeszów

Zygmunt Dudziński

17/8580250

karny@rzeszow.sa.gov.pl

 11.

Sąd Okręgowy
w Tarnobrzegu

ul. Sienkiewicza 27

39-400 Tarnobrzeg

Marta Jarosz- Midura – Kurator Okręgowy Sądu Okręgowego w Tarnobrzegu

15/6882632

kurator@tarnobrzeg.so.gov.pl

12.

Sąd Okręgowy
w Rzeszowie

Plac Śreniawitów 3

35-959 Rzeszów

Krystyna Worek – Kurator Okręgowy w Rzeszowie

17/8756239

krystyna.worek@rzeszow.so.gov.pl

13.

Sąd Okręgowy
w Przemyślu

ul. Konarskiego 6

37-700 Przemyśl

Agnieszka Puchalska – Zastępca Kuratora Okręgowego w Przemyślu

16/6761380

503-804-768

agnieszka.puchalska@przemysl.so.gov.pl

14.

Sąd Okręgowy
w Krośnie

ul. Wolności 3

38-400 Krosno

Małgorzata Parylak – Kurator Okręgowy

13/4373675

malgorzata.parylak@krosno.so.gov.pl

15.

Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej
w Rzeszowie

ul. Załęska 76

35-322 Rzeszów

Mjr Kinga Znamirowska- Mączka

17/8580788

kinga.znamirowska-maczka@sw.gov.pl

16.

Zakład Karny w Dębicy

ul. Sandomierska 41

39-200 Dębica

Maciej Betlej – Starszy Wychowawca Działu Penitencjarnego

 

Justyna Kwolek – Młodszy Wychowawca

14/6708547

 

 

14/6708548

maciej.betlej@sw.gov.pl

 

 

justyna.kwolek@sw.gov.pl

17.

Zakład Karny w Jaśle

Warzyce 467

38-200 Jasło

mjr Marcin Gawior – st. Psycholog Działu Penitencjarnego

 

ppor. Aldona Juszczyk – Psycholog Działu Terapeutycznego

13/4435877

 

13/4435881

marcin.gawior@sw.gov.pl

 

aldona.juszczyk@sw.gov.pl

18.

Zakład Karny
w Łupkowie

 

Zakład Karny w Łupkowie (Oddział Zewnętrzny w Moszczańcu)

Łupków 45

38-543 Komańcza

 

Moszczaniec 14

38-543 Komańcza

Katarzyna Szostak

 

 

Maciej Drozd

13/4677049

 

 

13/4663544

 

 

maciej.drozd@sw.gov.pl

19.

 

Zakład Karny
w Przemyślu

 

ul. Rokitniańska 1

37-700 Przemyśl

Marta Walatek– Młodszy Psycholog

16/6789271

 

marta.walatek@sw.gov.pl

20.

Oddział Zewnętrzy
w Medyce

Medyka 404 B

37-732 Medyka

Ewa Zwierzyńska – Starszy Wychowawca

16/6729043

 

Ewa.zwierzynska@sw.gov.pl

21.

Zakład Karny
w Rzeszowie

ul. Załęska 76

35-322 Rzeszów

 Szymon Adamski– Starszy Wychowawca

 

mł. psych. Beata Blicharz-Hasiuk – Młodszy Psycholog

17/8580700

 

17/8580700

 

beata.blicharz-hasiuk@sw.gov.pl

22.

Zakład Karny
w Uhercach Mineralnych

Uherce Mineralne 153

38-623 Uherce Mineralne

Mjr. Wojciech Woskowicz

 

Kpt. Regina Gładysz

13/4657867

 

13/4657863

wojciech.woskowicz@sw.gov.pl

 

regina.gladysz@sw.gov.pl

23.

Wydział Żandarmerii Wojskowej w Rzeszowie

 

ul. Langiewicza 4

35-021 Rzeszów

st. kpr. Mirosław Piekarski – Dowódca Sekcji

kpr. Paweł Koperski – Dowódca Sekcji/Dowódca Patrolu

261155939

 

 

PRZECIWDZIAŁANIE PRZEMOCY DOMOWEJ

Informacje : https://rzeszow.uw.gov.pl/ppd/przeciwdzialanie-przemocy-domowej 

Kalendarz

Luty [2024]

Kalendarz z wydarzeniami
Poniedziałek Poniedziałek Poniedziałek Poniedziałek Poniedziałek Poniedziałek Poniedziałek
01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29

Informacje

Dzisiaj jest: , 25 Lutego 2024
Godzina: 12:31:02
Imieniny: Almy, Cezarego i Jarosława

Newsletter