Warto przeczytać

Oferta nieruchomości przeznaczonych pod budownictwo

Dodano: 14-03-2020

OFERTA NIERUCHOMOŚCI POD BUDOWNICTWO MIESZKANIOWE JEDNORODZINNE

Gmina Białobrzegi posiada przygotowane do sprzedaży nieruchomości pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne położone w Białobrzegach.

W chwili obecnej informacja o przeznaczeniu tych działek do sprzedaży została podana do publicznej wiadomości i można się z nią zapoznać na stronie http://www.gmina-bialobrzegi.pl/aktualnosci/informacja-wykaz-nieruchomosci,792.html.

Przewidywany termin ogłoszenia pierwszego przetargu  ze wzgledu na obowiązujące obostrzenia to pierwsza połowaczerwca  br. który odbędzie się po 30 dniach od jego ogłoszenia.

Aktualna oferta przedmiotowych działek dostępna jest na stronie www Gminy  Białobrzegi wchodząc na zakładkę MAPA GMINY>Tereny inwestycyjne>Działki na sprzedaż:

http://bialobrzegilancuckie.e-mapa.net/

OFERTA NIERUCHOMOŚCI POD BUDOWNICTWO USŁUGOWO - PRODUKCYJNE

Tereny inwestycyjne zlokalizowane są w centrum gminy, co stwarza inwestorom bardzo dobre warunki do wielofunkcyjnego zagospodarowania na cele przemysłowe, magazynowe, usługowe, handlowe czy turystyczne. Działki posiadają pełną infrastrukturę, jeżeli chodzi o sieć wodociągową i kanalizacyjną, a także możliwość przyłączenia do sieci energetycznej i gazowej po uzyskaniu warunków technicznych na przyłączenie od podmiotów nimi administrujących.

Lokalizacja: Tereny przeznaczone pod inwestycje położone są w odległości ok. 9 km od Łańcuta i ok. 28 km od Rzeszowa.

Właściciel: Gmina Białobrzegi – stan prawny uregulowany.

Obecne użytkowanie terenu: Teren przeznaczony jest pod inwestycje i nie użytkowany.

Dostępność komunikacyjna: Droga dojazdowa – bezpośredni zjazd z drogi powiatowej Nr 1519 R (Łańcut -Podzwierzyniec - Białobrzegi). W odległości 4 km przebiega linia kolejowa Medyka-Kraków, a najbliższa stacja kolejowa o charakterze przeładunkowym znajduje się w miejscowości Łańcut. Nieruchomość posiada dogodny dojazd do drogi międzynarodowej nr E-40 – około 5 km i autostrady A-4 (zjazd w Woli Małej) – około 8 km. Odległość od lotniska w Jasionce wynosi około 24 km.

Teren 1

Część działki 2582/148 w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego znajduje się w granicach terenu oznaczonego symbolem 3 U/P i zajmuje powierzchnię ok 0,50 ha. - na rysunku oznaczony kolorem zielonym mozliwość zabudowy ok. 0,20 ha - teren zabudowy usługowej, w tym usług komercyjnych i obiektów produkcyjnych nie zaliczanych do przedsięwzięć mogących znacząco oddziaływać na środowisko i nie przekraczających dopuszczalnych norm środowiska poza granicami własnych działek.

Teren 2

                                                                                                                                             

Południowa część działki nr 1811/8 w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego znajduje się w granicach terenu oznaczonego symbolem U/P i zajmuje powierzchnię 2,30 ha - na rysunku oznaczony kolorem zielonym. Zapisy MPZP: http://edziennik.rzeszow.uw.gov.pl/WDU_R/2019/6286/akt.pdf

Teren 3

Część działki 2170/88 w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego znajduje się w granicach terenu oznaczonego symbolem 31 U/P i zajmuje powierzchnię ok 4,40 ha. - na rysunku oznaczony kolorem zielonym - teren zabudowy usługowej, w tym usług komercyjnych i obiektów produkcyjnych nie zaliczanych do przedsięwzięć mogących znacząco oddziaływać na środowisko i nie przekraczających dopuszczalnych norm środowiska poza granicami własnych działek.

Teren 4

Działka 2626/2 o pow. 0,1937 ha w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego znajduje się w granicach terenu oznaczonego symbolem 28 U/P - teren zabudowy usługowej, w tym usług komercyjnych i obiektów produkcyjnych nie zaliczanych do przedsięwzięć mogących znacząco oddziaływać na środowisko i nie przekraczających dopuszczalnych norm środowiska poza granicami własnych działek.

Kalendarz

Listopad [2020]

Kalendarz z wydarzeniami
Poniedziałek Poniedziałek Poniedziałek Poniedziałek Poniedziałek Poniedziałek Poniedziałek
01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Informacje

Dzisiaj jest: Piątek, 27 Listopada 2020
Godzina: 04:14:50
Imieniny: Franciszka, Kseni i Maksymiliana

Newsletter